#yogagunu2020

İstanbul Hindistan Başkonsolosluğu’nun düzenlediği resmi etkinliği Anadolu Yakasında Vivekananda Yoga Üniversitesi adına İstanbul Yoga Merkezi ve kardeş merkezleri ile birlikte organize ettik.

Halka açık ve ÜCRETSİZ olarak düzenlenen etkinlik 21 Haziran 2015 Pazar günü Caddebostan Sahildeki Türk Balıkadamlar Spor Kulübü’nde yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Uluslararası Yoga Günü’nün ilk sene kutlaması babalar gününe denk geldi. Aile olarak birlikte hoşça vakit geçirdiğiniz, tüm dünyayla aynı zamanda ve aynı içerikle gerçekleşen etkinlikte bize katılıp yoga yaptığınız için çok teşekkür ederiz!

KİMLER KATILDI?

Katılım için yaş sınırı yoktu, yediden yetmişe herkes geldi. Yoga seansımızda seviye yoktu ve seans her seviye için uygundu. Etkinliğe katılmak için daha önce yoga yapmış olma gerekliliği yoktu.

DİĞER DETAYLAR:

- Etkinlik ücretsizdi ve halka açıktı.

- Resmi etkinlik içeriği tüm dünyada standarttı, Hindistan’daki AYUSH Bakanlığının (Tamamlayıcı ve Alternatif Terapiler Bakanlığı) hazırladığı el kitapçığının Türkçe versiyonu katılımcılara etkinlik sonunda dağıtıldı.

- Katılımcılara ücretsiz yoga matı dağıtıldı.

- Katılımcılara Purnam Yayınlarından çıkan çok satan kitap listelerindeki 'Vivekananda Yoga Üniversitesi'ne göre, Evde Yoga' isimli kitap hediye edildi.

- Katılımcılara ayrıca o güne özel lansmanı yapılan ve Purnam Yayınlarından çıkan 'Evde Yoga Serisi: Kaygı, Depresyon ve Yoga' isimli kitap hediye edildi.

 

- Facebook etkinlik sayfasına gidiniz

- Gelecek etkinlikler için facebook grubumuza üye olunuz